Крос аптычны малой ёмістасці

COM_VIRTUEMART_PRODUCT_NOSTOCK
Крос аптычны малой ёмістасці
Пакрыццё 
парашкова-поалімернае 
АпісаннеАгульная інфармацыя

Крос выкарыстоўваецца ў валаконна-аптычных і гібрыдных сістэмах перадачы інфармацыі для забеспячэння злучэнняў паміж уваходнымі валаконна-аптычнымі кабелямі і валаконна-аптычным абсталяваннем.

Увод кабеля ажыццяўляецца з боку задняй сценкі. Крос абсталяваны сплайс-касетамі для кладкі аптычнага кабеля. Канструкцыя забяспечвае абмежаванне радыусу выгібу валакна.

Некалькі магчымых палажэнняў кранштэйна мацавання да стойцы забяспечваюць рэгуляванне ўстаноўкі па глыбіні.

Пакрыццё - фарба палімерная парашковая. Колер-RAL 7035( шэрая), RAL 7004 (шэрая), RAL 9006 (чорная). 

Крос выпускаецца з канектарамі тыпаў SC і FC.

  КАМПЛЕКТ ПАСТАЎКІ:

  • Металічны корпус;
  • Аптычны адаптар SC або FC SM D-тыпу
  • Патч-корд SC SM 3м або FC
  • Сплайс-пласціна з вечкам і ложэментамі
  • Мантажны камплект (гільза КДЗС 60 мм, сцяжка капронавая)

Найменне

   Код

    Абазначэнне

Тып

раз'ёма

Вышыня

    U

Кол-ць сплайс-

касет

Адаптар аптычны аднамодавы SC/APC SM

Аптычны патч корд аднамодавы SM- 9/125-0,9мм - G.657 А1-  SC / APC – SC/ APC-3,0 м

Гільза КДЗС 60 мм

  Маса, кг

  (не больш)

Крос аптычны

КА- 24(FC/UPC)

ПЮРК.301241.041

   FC

    1

    2

          24

      12

        24

        1,7

Крос аптычны

КА- 16(FC/UPC)

ПЮРК.301241.041-01

   FC

    1

    1

          16

      8

        16

        1,7

Крос аптычны

КА-  8(FC/UPC)

ПЮРК.301241.041-02

   FC

    1

    1

           8

      4

        8

        1,7

Крос аптычны

КА- 24(FC/АPC)

ПЮРК.301241.041 -03

   FC

    1

    2

          24

      12

        24

        1,7

Крос аптычны

КА- 16(FC/АPC)

ПЮРК.301241.041-04

   FC

    1

    1

          16

      8

        16

        1,7

Крос аптычны

КА-  8(FC/АPC)

ПЮРК.301241.041-05

   FC

    1

    1

           8

      4

        8

        1,7

                   

Крос аптычны

КА- 48(FC/UPC)

ПЮРК.301241.042

   FC

    2

    3

          48

      24

        48

        2,5

Крос аптычны

КА- 40(FC/UPC)

ПЮРК.301241.042-01

   FC

    2

    3

          40

      20

        40

        2,5

Крос аптычны

КА- 32(FC/UPC)

ПЮРК.301241.042-02

   FC

    2

    2

          32

      16

        32

        2,5

Крос аптычны

КА- 48(FC/АPC)

ПЮРК.301241.042 -03

   FC

    2

    3

          48

      24

        48

        2,5

Крос аптычны

КА- 40(FC/АPC)

ПЮРК.301241.042-04

   FC

    2

    3

          40

      20

        40

        2,5

Крос аптычны

КА- 32(FC/АPC)

ПЮРК.301241.042-05

   FC

    2

    2

          32

      16

        32

        2,5

                   

 

Крос аптычны

КА- 24(SC/APC)

ПЮРК.301241.024

   SC

    1

    2

          24

      12

        24

        1,7

Крос аптычны

КА- 16(SC/APC)

ПЮРК.301241.024-01

   SC

    1

    1

          16

      8

        16

        1,7

Крос аптычны

КА-  8(SC/APC)

ПЮРК.301241.024-02

   SC

    1

    1

           8

      4

        8

        1,7

Крос аптычны

КА- 24(SC/UPC)

ПЮРК.301241.024 -03

   SC

    1

    2

          24

      12

        24

        1,7

Крос аптычны

КА- 16(SC/UPC)

ПЮРК.301241.024-04

   SC

    1

    1

          16

      8

        16

        1,7

Крос аптычны

КА-  8(SC/UPC)

ПЮРК.301241.024-05

   SC

    1

    1

           8

      4

        8

        1,7

                   

Крос аптычны

КА- 48(SC/APC)

ПЮРК.301241.025

   SC

    2

    3

          48

      24

        48

        2,5

Крос аптычны

КА- 40(SC/APC)

ПЮРК.301241.025-01

   SC

    2

    3

          40

      20

        40

        2,5

Крос аптычны

КА- 32(SC/APC)

ПЮРК.301241.025-02

   SC

    2

    2

          32

      16

        32

        2,5

Крос аптычны

КА- 48(SC/UPC)

ПЮРК.301241.025 -03

   SC

    2

    3

          48

      24

        48

        2,5

Крос аптычны

КА- 40(SC/UPC)

ПЮРК.301241.025-04

   SC

    2

    3

          40

      20

        40

        2,5

Крос аптычны

КА- 32(SC/UPC)

ПЮРК.301241.025-05

   SC

    2

    2

          32

      16

        32

        2,5

Задайце пытанне
1000 characters left

Для больш падрабязнай інфармацыі звяртацца па тэлефоне:

Набыццё прадукцыі (17) 324 72 75(17) 373 25 67(17) 275 51 61

Кансультацыя па тэхнічных пытаннях (17) 347 6371

Паслугі - (17) 305 02 91

Рэалізацыя выкарыстанага абсталявання - (17) 355 72 33

Рэалізацыя камплектуючых - (17) 375 71 72