Шафа аптычная размеркавальная пад'ездная на 64 абанента (ПЮРК.301241.052)

COM_VIRTUEMART_PRODUCT_NOSTOCK
Шафа аптычная размеркавальная пад'ездная на 64 абанента (ПЮРК.301241.052)
Памеры 453x380x109 мм
Маса
не больш 4,5 кг
АпісаннеАгульная інфармацыя
Шафа аптычная размеркавальная прызначана для ўстаноўкі ў кропках разгалінавання пасіўных аптычных сетак.
Выраб прызначана для эксплуатацыі ў закрытых памяшканнях пры тэмпературы ад 5 да 40 °С, пры верхнім працоўным значэнні адноснай вільготнасці 80% пры тэмпературы 25 °С.
Корпус выраблены з сталі таўшчынёй 1,0 мм і афарбаваны палімернай фарбай. Скрынка мае спрошчаны канструктыў пры захаванні ўсіх функцыянальных асаблівасцяў.

  Канструкцыя шафы забяспечвае:

  • фіксацыю уводзячых ў бокс аптычных кабеляў (АК) без зніжэння характарыстык перадачы АК;
  • мацаванне цэнтральных сілавых элементаў АК;
  • выкладку ў боксе аптычнага валакна (АВ) і аптычных модуляў уведзеных АК з забеспячэннем канструктыўнага радыусу выгібу не менш 30 мм;
  • ўстаноўку адаптараў (разетак) аптычных злучальнікаў тыпу SC, LC;
  • механічную абарону ўнутраных кампанентаў бокса і АК.
  • зручнасць перазадзелкі і ідэнтыфікацыі АВ кабеляў.

Тэхнічныя характарыстыкі

ПЮРК.

301241.052

ПЮРК.

301241.052-01

ПЮРК.

301241.052-02

ПЮРК.

301241.052-03

Габарытныя памеры, мм

453х380х109

453х380х109

453х380х109

453х380х109

Маса вырабу, кг

4,5

4,4

4,3

4,2

Клас абароны

IP22 па ДАСТ 14254-96

Колькасць абанентаў

64

32

16

-

Двайны гумовы ўшчыльняльнік

6

Гільза КДЗС 60 мм

68

34

18

-

  Адаптар аптычны аднамодавы SC/APC SM

68

34

18

-

  Аптычны патч корд аднамодавы SM- 9/125-0,9мм - G.657 А1-  SC / APC – SC/ APC-3,0 м

34

17

9

-

Сплітар 1х16, PLC SM, LHC 2mm SC/APC

-

-

1

-

Сплітар 1х32, PLC SM, -LHC 2mm SC/APC

2

1

-

-

Задайце пытанне
1000 characters left

Для больш падрабязнай інфармацыі звяртацца па тэлефоне:

Набыццё прадукцыі (17) 324 72 75(17) 373 25 67(17) 275 51 61

Кансультацыя па тэхнічных пытаннях (17) 347 6371

Паслугі - (17) 305 02 91

Рэалізацыя выкарыстанага абсталявання - (17) 355 72 33

Рэалізацыя камплектуючых - (17) 375 71 72