Шафа сплітарная аптычная вулічная

COM_VIRTUEMART_PRODUCT_NOSTOCK
Шафа сплітарная аптычная вулічная
Памеры 370x760x1520 мм
Маса
не больш 95 кг
Клас абароны
IP 55
АпісаннеАгульная інфармацыя

Шафа прызначана для размеркавання аптычных валокнаў і размяшчэння сплітараў ў кропках разгалінавання пасіўных аптычных сетак у тым ліку і на вуліцы.

  АГУЛЬНЫЯ ЗВЕСТКІ:

Канструкцыя шафы забяспечвае абарону ад уздзеянняў навакольнага асяроддзя і несанкцыянаванага доступу. Прадугледжана магчымасць размяшчэння сплітараў 1х4, 1х8, 1х16, 1х32 (у агульнай складанасці да 9 сплітараў 1х32). Маецца магчымасць ўстаноўкі на падмурак (калодзеж) з дапамогай здымнай падставы. Маюцца убудаваныя завесы для ўздыму.

  КАМПЛЕКТ ПАСТАЎКІ:

  • шафа;
  • сплайс-панэлі;
  • скрынка са сплітарамі;
  • барабан для намотвання оптавалакна;
  • арганайзер;
  • клеммная панэль;
  • кабельныя высновы;

Назва вырабу

Абазначэнне

Сплітар 1х32PLC SM,LHC 2 mm SC/APC

Касета

Крос аптычны

  Аптычны патч корд аднамодавы SM- 9/125-0,9мм - G.657 А1-  SC / APC – SC/ APC-3,0 м

Гільза КДЗС 60 мм

Адаптар аптычны аднамодавы SC/APC SM

Шафы сплітарныя аптычныя вулічная з металічнымі касетамі

(ёмістасць касеты 12 партоў)

Шафа сплітарная аптычная на 288 партоў

ПЮРК.301241.048

9

24

1

149

297

297

Шафа сплітарная аптычная на 128 партоў

ПЮРК.301241.048-01

4

11

1

68

136

136

Шафа сплітарная аптычная на 160 партоў

ПЮРК.301241.048-02

5

14

1

87

173

173

Шафа сплітарная аптычная на 192 парты

ПЮРК.301241.048-03

6

16

1

99

198

198

Шафа сплітарная аптычная на 224 парты

ПЮРК.301241.048-04

7

19

1

118

235

235

Шафа сплітарная аптычная на 256 партоў

ПЮРК.301241.048-05

8

22

1

136

272

272

Задайце пытанне
1000 characters left

Для больш падрабязнай інфармацыі звяртацца па тэлефоне:

Набыццё прадукцыі (17) 324 72 75(17) 373 25 67(17) 275 51 61

Кансультацыя па тэхнічных пытаннях (17) 347 6371

Паслугі - (17) 305 02 91

Рэалізацыя выкарыстанага абсталявання - (17) 355 72 33

Рэалізацыя камплектуючых - (17) 375 71 72